БФ «Карітас Київ» взяв участь у фестивалі осіб з функціональними обмеженнями

Posted on Posted in Новини

«З нагоди Міжнародного дня інвалідів, в Дніпровському районі м. Києва відбувся фестиваль  творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе», який проходив у Києві у Спеціальній школі-інтернаті №18 для слабочуючих дітей. Учасникам фестивалю Карітас Київ надав допомогу подарунками: солодощами, книгами та іграми», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ» .

DSCN1493

Метою заходу було - створити творчий майданчик та відкриту, комфортну атмосферу для учасників фестивалю,  допомогти дітям та молоді з обмеженою дієздатністю розкрити свої здібності, повірити у свої сили, реалізувати себе.

Учасники фестивалю, яких було понад 200, змагалися в Конкурсній програмі за 9 творчими номінаціями: вокально-хоровому, хореографічному, естрадно-інструментальному; виконавчого мистецтва (декламація, жестова пісня), авторської  поезії  та прози, образотворчого, декоративно-прикладного, аудіовізуального  мистецтва, нерукотворної роботи (зробленої  не руками).

«Після відвідин такого фестивалю, починаєш переосмислювати те, наскільки ми не цінимо і не вдячні за великий дар бути здоровими людьми. І наскільки великим даром Творця є те, що ти ходиш, висловлюєш свої думки, передаєш емоції ближньому. А хтось, щоб зробити те ж саме над чим ти не задумуєшся прикладає титанічні зусилля. Розумієш це, коли бачиш як співають молоді дівчата пісню за допомогою жестів рук. Я бачив таке виконання вперше. Втілює радість і оптимізм, та віру в людей, коли бачиш скільки терпіння, ласки і зусиль вкладено у вихованців цього інтернату вихователями, волонтерами і ентузіастами», - ділиться враженням від почутого та побаченого соціальний працівник БФ «Карітас Київ» Анатолій.

Прес-служба БФ "Карітас-Київ"