До проекту “Одна церква – одна дитина” долучається нова парафія

Posted on Posted in Діяльність, Допомога дітям та сім'ям, Новини

5-6 жовтня 2016 року, відбулася презентація проекту “Одна церква – одна дитина – одна родина” у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові.

На першій зустрічі-представленні виступили голова місії “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець та Марія Саквук, представник комісіі УКГЦ у справах родини. У своїх доповідях вони мали на меті донести до учасників наступне: що потрібно дитині-сироті, як їй можна допомогти, що таке наставництво та, яке основне завдання ставить перед собою даний проект. Свої промови вони підсилили прикладами з власного досвіду, а саме, про важливість присутності справжнього друга у житті сироти.

6 жовтня ділилися досвідом у праці з дитиною та родиною координатори проекту від Гарнізонного храму, від храму Свв. Володимира і Ольги, та Ростислав Тимків, начальник відділу у справах дітей ЛМР, розповів про дитину, якою буде опікуватися Храм Різдва Пресвятої Богородиці.

Якщо ви бажаєте долучитися до проекту “Одна церква – одна дитина – одна родина” особисто чи парафією звертайтесь за номером (097) 295 36 06 (о. Роман) або пишіть нам на електронну адресу orphancenterlviv@gmail.com.

За матеріалами Медіа-Центру ЦОС