Про важливість провідництва спільнот руху «Віра і Світло» говорили в Заздрості

Posted on Posted in Допомога неповносправним, Новини

27-28 грудня в Музейно-меморіальному комплексі Патріарха Йосифа Сліпого в Заздрості, що на Тернопільщині, зустрілися провідники чотирьох спільнот руху «Віра і Світло», які працюють у Тернополі. Це рух християнських спільнот, що об’єднує розумово неповносправних осіб, їхніх батьків та молодь-приятелів.

Тема зустрічі в патріаршому комплексі в Заздрості - «Господь мій пастир». Провідники роздумували над важливістю йти за покликом Пастиря у спільнотах «Віри і Світла», бути вірними служінню, до якого покликав їх Господь, довіряти Йому, вчитися у Нього. Під час зустрічі обговорювалася важливість провідництва, його труднощі та радощі. Також молоді лідери підбили підсумки року, що минає, складали плани життя спільноти на наступний рік.

Ця зустріч була особливою, оскільки на ній ділилася своїм досвідом Уляна Рой, відповідальна за всі спільноти «Віри і Світла» в Україні, а їх працює понад тридцять.

Місце зустрічі було вибране невипадково, адже атмосфера в цій святині-музеї дає змогу забути про буденні справи і подумати над спільнотним життям, над завданнями, які ставить нам приналежність до Христової Церкви.

«Віра і Світло» м. Тернопіль