У Києві обговорять, як проповідувати християнство у місцях несвободи

Posted on Posted in Допомога ув'язненим, Новини

2 грудня в столиці України відбудеться Міжконфесійна всеукраїнська науково-практична конференція «Християнська проповідь у місцях несвободи. Історія і сучасність України».

Як повідомили Департаменту інформації в Пенітенціарному душпастирстві УГКЦ, мета Конференції - «шляхом аналізу історії та сучасності формувати бачення автентичного служіння християн у тюрмах».

Під час Конференції планується обговорити такі аспекти: історичний контекст християнської проповіді в місцях неволі в межах сучасної України; інтерпретація християнської місії в тюрмах державними утвореннями на території України та сформулювати засади служіння Церков в умовах сучасної Української держави.

"Покарання – це не тільки захист громадського порядку і запорука безпеки людей, а й знаряддя виправлення злочинця – виправлення, яке при певних умовах набуває моральної цінності спокути. Пенітенціарна ідея як основа розбудови системи справедливості своїм походженням зобов’язана християнству», – зазначають організатори.

Організатори заходу – Пенітенціарне душпастирство УГКЦ у співпраці з Державною пенітенціарною службою України, Релігійним інститутом св. Томи Аквінського – запрошують усіх охочих узяти участь у конференції «Християнська проповідь у місцях несвободи. Історія і сучасність України».

Конференція відбудеться 2 грудня цього року за адресою: Релігійний інститут святого Томи Аквінського, вул. Якіра, 13, м. Київ. Початок реєстрації учасників о 9.00.

Більше інформації тут http://prison-pastoral.blogspot.com/2014/10/blog-post_15.html.

Департамент інформації УГКЦ