БФ «Карітас Київ» надає допомогу вимушеним переселенцям у форматі кейс-менеджменту

Posted on Posted in Допомога дітям та сім'ям, Новини

З червня 2016 року в  Благодійному фонді «Карітас-Київ» стартував ІІ етап проекту «Впровадження підходу «кейс-менеджмент» в роботі з вимушено переміщеними особами», який реалізується за підтримки Програми розвитку ООН (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні»). Даний проект виконується також в таких містах, як Одеса, Краматорськ, Дніпропетровськ та Запоріжжя.

Метою проекту  є сприяння забезпеченню комплексного реагування на проблеми та потреби ВПО шляхом впровадження інтегрованого підходу «кейс-менеджменту» в роботу державних і недержавних організацій, які надають послуги ВПО, а також створення робочих місць для кейс-менеджерів на базі таких організацій в п’яти областях України.

«Крім того, важливою складовою проекту є  залучення спеціаліста   з метою лобіювання впровадження посади кейс-менеджеру в міських адміністраціях або закупівлі соціальної послуги з кейс-менеджменту в неурядовому секторі», – говорить соціальний працівник Алла Кочубей.

Показується 20160622_120517.jpgПоказується 20160622_120517.jpgПоказується 20160622_120517.jpgПоказується 20160622_120517.jpgкейс-м1

Впродовж реалізації проекту послуги з кейс-менеджменту отримають більше ніж  120 родини з числа ВПО. Передбачається, що  кожен кейс-менеджер буде супроводжувати щонайменше 15 родин ВПО протягом 5 місяців реалізації проекту. Наприкінці проекту по роботі з кожною родиною ВПО повинен бути підготовлений звіт і рекомендації щодо подальшого супроводу родин.

Нагадуємо, що кейс-менеджмент – метод соціальної роботи, який передбачає оцінку ситуації та потреб клієнта, визначення цілей та планування заходів задля виходу людини з складної ситуації, спільне виконання кейс-менеджером та клієнтом спланованого а також й постійний перегляд запланованих кроків для досягнення бажаного результату.

о. Роман Сиротич, директор БФ”Карітас-Київ”