Діти БФ «Карітас Київ» побували у театрі ім. Лесі Українки на новорічному святі

Posted on Posted in Діяльність, Новини

"Тими днями понад 100 дітей БФ «Карітас Київ» побували на новорічно-різдвяному святі у театрі російської драми ім. Лесі Українки. Такий захід вже вдруге організовує компанія «Київстар» і дарує можливість дітям, якими опікується Карітас, побувати на театралізованому новорічному святі», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

IMG_0150_2_

Святкову виставу "Новорічна королівська казка" на сцені театру ім. Лесі Українки, поставили незвичайні актори - ними стали працівники «Київстар», які професійно зобразили цінності людини, стосунки та вчинки на які здатні люди задля власної вигоди, але, на щастя, добро перемогло зло. Філософія казки була чітко представлена у кожній дії акторів. Кожна людина, присутня в залі, почерпнула для себе істину людських стосунків, почуттів та сенсу життя.

«Від свого імені та від імені всіх дітей дякуємо працівникам "Київстар" за їхні добрі справи, які вони щороку виявляють своїм ділом. Адже найцінніше, що є в нашому житті - це діти. Заради них ми всі готові на вчинки, які змінюють буденність на свято», - висловлюється директор БФ «Карітас Київ» о. Роман Сиротич.

Прес-служба БФ "Карітас Київ"