Молодь з особливими потребами Карітасу Львова декорувала 115 тисяч різдвяних свічок

Posted on Posted in Діяльність, Допомога дітям та сім'ям, Новини

 

Вже традиційно Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» розповсюджує Різдвяну свічку, яку декорує святковими наклейками і запаковує молодь з особливими потребами. У роботі допомагають батьки користувачів проекту “Центр дозвілля і соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами”. Кошти від реалізації свічки йдуть на підтримку дітей і молоді з неблагополучних і малозабезпечених родин, а також на підтримку молоді з особливими потребами, якою опікується “Карітас-Львів УГКЦ”.

DSCN6071

Цьогоріч виготовлено 115 тисяч різдвяних свічок, які розійшлись у місцеві Карітаси по цілій Україні: у Дрогобич, Стрий, Сокаль, Ужгород, Коломию, Івано-Франківськ, Чортків, Тернопіль, Харків, Київ, Одесу та ін.

DSCN6101

«Соціальна акція при парафіях «Різдвяна свічка» має на меті не лише збір добровільних пожертв, але також послуговує виховним моментом, адже акцентує нашу увагу на усвідомленні існуючої проблеми бідності та вбогості дітей, їх родин, які потребують нашого розуміння і підтримки», – зазначив Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви Владика Ігор Возьняк.

DSCN6072

Акція «Різдвяна свічка» проводиться з 2003 року. Особливо актуальна вона цього року, адже 8 грудня розпочався Ювілейний рік Божого Милосердя, який проголосив Папа Франциск. Карітас Львова запрошує усіх долучитись до акції. Свічку можна придбати у парафіях. Цією пожертвою на свічку даємо надію дітям, обділеним любов’ю та ласкою, і виявляємо, що Господь любить їх, а спільнота готова чинити діла милосердя.

Прес-служба “Карітас-Львів УГКЦ”