Презентація стратегії соціального служіння у Чернівецькій єпархії УГКЦ

Posted on Posted in Новини

11 червня 2018 року керівник Відділу соціального служіння УГКЦ о. Андрій Нагірняк взяв участь у виїзному засіданні душпастирів Буковини у Вижниці (Чернівецька єпархія УГКЦ). Засідання відбулося під головуванням преосвященного владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького. Воно було присвячене темі стратегії та активізації соціального служіння у парафіях Чернівецької єпархії.

Ця єпархія, як і інші структурні одиниці УГКЦ, зараз бере участь у проекті “Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні”. Проект здійснює МБФ Карітас України за підтримки благодійних фондів Renovabis, CRS та CNEWA Canada.

На зібранні о. Андрій Нагірняк наголосив, що Бог присутній не тільки в Пресвятій Євхаристії та у Святих Таїнствах. Господь також постійно перебуває в людині, яка знаходиться в потребі. Відповідно, триєдиною місією Церкви у світі є проголошення Євангелія, служіння Святої Літургії та здійснення соціального служіння.

Окремо під час зустрічі духовенства було обговорено методики впровадження діяльних  осередків служіння ближньому в кожній парафії. В контексті цього о. Андрій  звернув увагу отців Чернівецької єпархії на слова Господні, які переповів нам в Діяннях Апостолів святий апостол Павло: “Я вам усе показав, що, працюючи так, треба поміч давати слабим, та пам’ятати слова Господа Ісуса, бо Він Сам проказав: Блаженніше давати, ніж брати!” (Діян. 20, 35).

За матеріалами ugcc.cv.ua, фото Антонія Ромко