Львівська освітня фундація визначила переможців конкурсу ґрантів програми “Студії живої парафії”

Posted on Posted in Новини

Від лютого до квітня 2018 року БО “Львівська освітня фундація” за підтримки МБФ “Карітас Україна” реалізовувала всеукраїнську освітньо-грантову програму “Студії живої парафії”, метою якої було підвищення рівня соціального служіння парафії УГКЦ зі всієї України.

Учасниками програми стали 20 активних священиків та 20 представників парафій УГКЦ, що прагнуть розвивати соціальне служіння у своїх громадах. Протягом трьох навчальних модулів учасники програми навчались аналізувати громади, створювати карти проблем та потреб громад, а також створювати та впроваджувати волонтерські програми, будувати команду, шукати ресурси на рівні локальної громади для реалізації соціальних проектів та програм, комунікації в команді та PR-інструменти для роботи у громаді.

Випускники програми отримали можливість взяти участь у спеціальному конкурсі проектів та отримати міні-ґранти на реалізацію своїх соціальних ініціатив. Всього було визначено 12 переможців конкурсу, імена яких представляємо нижче. Географія та проектів різноманітна – Схід і Захід, а також Центральна Україна. Більшість ініціатив соціальні, є також соціально-пасторальні проекти.

Список переможців конкурсу ґрантів програми “Студії живої парафії” 2018

1. Проект “Розвиток праці з дітьми, молоддю Краматорському деканаті Донецького екзархату”, Парафія Преображення ГНІХ смт. Новодонецьке, адміністратор о.Стефан Попадюк.

2. Проект “Інтеграційні табори в Спільноті “Наша хата” як метод формування волонтерства та соціального служіння у парафії”, парафіяльна громада монастиря оо. Василіян Свв .Апп. Петра і Павла м. Дрогобич, спільнота “Наша хата”, директор спільноти о. Андрій Савка.

3. Проект “Молодь дії”, Парафія Преображення Господнього УГКЦ м. Кам’янське, адміністратор о. Ігор Пагулич.

4. Проект “Катехитична школа”, Храм Святої Трійці м.Кривий Ріг, адміністратор о.Ігор Дмитришин.

5. Проект “ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ СІМЕЙ «Щасливі разом»”, ТОБФ «Карітас Бучацької Єпархії УГКЦ», координатор проекту о. Володимир Гриців.

6. Проект “Дитячо-молодіжна платформа «Майстерня талантів». Інтерактивний простір на селі.”, ініціативна група парафії храму Преображення Господнього с. Положево, Волинська область, координатор проекту Марія Сидорук.

7. Проект “Волонтерський рух «Best друг», Храм Св. Архистратига Михаїла смт. Запитів, Львівська область, координатор проекту Тетяна Малицька.

8. Проект “Простір для дітей і молоді без чарки”, Парафія св. Миколая с. Дубаневичі, Львівська область, адміністратор о. Іван Коваль.

9. Проект “Об’єднані любов’ю”, Парафія св. ап. і єв. Івана Богослова с. Добряни, Львівська область, адміністратор о. Богдан Лопишко.

10. Проект “Школа життя”, Парафія св. Івана Богослова м. Нетішин, Хмельницька область, адміністратор храму о. Павло Хведорук, координатор проекту Ю. Максимчук.

11. Проект “Домівка”, Парафія Святого Миколая Чудотворця м. Кривий Ріг, адміністратор о. Іван Талайло

12. Проект “Особливі історії особливої молоді»: організація культурно-просвітницьких заходів на парафіях”, БФ “Карітас Львів”.

Бажаємо успішної реалізації проектів переможцям! Про те, як вона відбуватиметься, ми також будемо інформувати вас на сайті Соціального служіння УГКЦ.

За матеріалами lef.org.ua, фото о. Андрія Марчука