«Я потребую тебе…»: про покликання до служіння дітям, позбавленим опіки батьків

Posted on Posted in Новини

Важливість того, що слід піклуватися про сиріт та вдів, згадується у Святому Письмі понад 60 разів. Ці люди дуже дорогі для Бога, якщо Він так часто згадує про них. Напевне, діла милосердя є чимось надзвичайно важливим, якщо Господь так часто нагадує нам про це!

Діти-сироти живуть у цьому світі без родини і без надії. Якщо поговорити з дітьми, що виховуються у дитячих будинках, можна побачити, що дуже часто вони розповідають про те, як їм не вистачає родини і, як вони хочуть її мати. У них немає підтримки батька, немає материнської любові… І немає кому супроводжувати їх у досягненнях і поразках. Цим дітям потрібно відчуття стабільної, безпечної, люблячої родини. Для них те, щоб їх забрали у родину люди, які керуються «духом усиновлення» – найголовніша потреба.

Більшість із нас досі ще не усвідомили заклик Бога піклуватися про сиріт. Живучи в країні з такою величезною кількістю сиріт, ми пам’ятаємо про їхнє існування, але ніколи ще серйозно не замислювалися про нашу роль у їхньому житті. Усиновлення – це не відповідь на питання про те, чи можете ви мати власних дітей. Коли виникає розмова про усиновлення, багато хто думає, що це варіант для родин, які не можуть мати біологічних дітей. Сумно, адже таке переконання не враховує найголовнішого – ставлення до цього Бога. Заклик до того, щоб піклуватись про сиріт стосується кожного, хто хоче служити Богові так, як Він нас до цього покликав.

Виявляти любов до інших людей означає відображати своїм життям діяльну Божу любов. Божа любов по відношенню до сиріт – це турбота про них, метою якої є полегшити їхнє життя, зробити його більш гармонійним, радісним та яскравим.

У нашій державі живуть тисячі дітей-сиріт, які потребують і чекають усиновлення. Приблизно їхній кількості відповідає і кількість християнських громад в Україні. Все це є промовистим знаком для нас, який свідчить про запрошення віруючих людей до участі в Божому плані – допомоги дітям-сиротам.

Місія Церкви, як і місія Христа, полягає у любові та служінні. Тому саме Церква покликана завжди наголошувати на важливості служіння дітям-сиротам. Це також є і метою видання практичного порадника у служінні дітям, які позбавлені батьківської опіки «Я потребую тебе...».

Завантажити порадник можна за цим посиланням.